Újkenézi Általános Iskola és AMI

"Olyan lesz a jövő,mint a ma iskolája"( Szent-Györgyi Albert)

TAVASZI SZÜNET

A tavaszi szünet előttö utolsó tanítási nap 2024. március 27. szerda. A szünet utáni első tanítási nap 2024. április 8. hétfő.

"TESCO SZAVAZZON ITT KEDVENC HELYI KEZDEMÉNYEZÉSRE
Ön választ, mi segítünk
Kedves Vásárlók!
Kérjük Önöket, hogy szavazzanak az ÚJkenézi Általános Iskola és AMI "Élmény-tér" nevű kezdeményezésére!
Önöknek csak egy mozdulat, nekünk egy élmény!

TÉLI SZÜNET

A téli szünet 2023. december 22-től 2014. január 7-ig tart.
A szünet utáni első tanítási nap 2024. január 8. hétfő lesz.

A szünetre minden diákunknak kívánunk sok-sok pihenést!

Tisztelt Szülők, Gyerekek, Újkenéziek, Ismerősök!
Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy az Újkenézi Általános Iskola sikeresen továbbjutott a TESCO által meghírdetett " Ön választ, mi segítünk" pályázat első fordulóján.
Ez azt jelenti, hogy a kisvárdai TESCO áruház 3 versenyzője közül mi vagyunk az egyik intézmény.

Arra kérjük Önöket, hogy iskolánk fejlesztésére elkészített pályázatunk sikerességét támogassák majd az üzletben az ott kapott kuponokkal. Valamint ismerőseiket is biztassák erre!

A szavazás 2024. január 15. és 2024. február 11. között zajlik.

A részletekről a későbbiekben adunk tájékoztatást!

Lehet, hogy egy kép erről: , szöveg, amely így szól: „TESCO 200 Ön választ, mi segítünk”
__________________

Egy összefogás... Iskolánk tanulói és dolgozói közösen 116 tábla csokit gyűjtöttek össze, mellyet eljuttattunk a Bohócdoktorokhoz, hogy minél több beteg gyereket tegyenek boldoggá ezzel a kis segítséggel!

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 8
Tegnapi: 20
Heti: 53
Havi: 35
Össz.: 19 057

Látogatottság növelés
Oldal: Hírek
Újkenézi Általános Iskola és AMI - © 2008 - 2024 - ujkeneziskola.hupont.hu

Ingyen weblap készítés, korlátlan tárhely és képfeltöltés, saját honlap, ingyen weblap.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat